24 maja 2016

SAHARA PARK quadami

Szczególnie polecamy wszystkim, którzy uwielbiają jazdę quadami!

Zaczynamy wczesnym popołudniem. Z hotelu około 13:00 odbiera Was jeep lub busik, jedziecie do ośrodka organizującego pustynne safari i przesiadacie się na quady (czterokołowe jednoosobowe motory dostępne dla osób powyżej 16 roku życia). Z ośrodka już na quadach całą grupą ruszacie do wioski beduinów. Pokonujecie dystans około 20-25 km. Proszę nie zapomnieć o okularach słonecznych i zakryciu głowy, najlepiej chustą typu arafatka (dla naszych klientów arafatki dodajemy do tej wycieczki za darmo). Okulary ochronne typu gogle nie są wliczone w cenę wycieczki, za niewielką opłatą można wypożyczyć u obsługi.  W programie też mamy dla Państwa przejażdżkę małymi samochodzikami typu spider/buggy. W wiosce beduińskiej chwila odpoczynku i spacer po wiosce Beduinów: przejażdżka na wielbłądach w cenie dla chętnych, wizyta w beduińskiej zielarni, tradycyjnie ubrane Beduinki pokażą jak wyrabia się beduiński chleb – każdy może skosztować. Obejrzycie mały meczet oraz beduińskie domostwa. Może uda się zrobić zdjęcia przepięknego zachodu słońca? Po zachodzie słońca odbywa się show między innymi występ fakira w oczekiwaniu na show można wypić beduińska herbatę. Następnie podawana jest duża kolacja w formie szwedzkiego stołu + napój gazowany. Powrót do Hurghady quadami, po zmroku a do hotelu jeepami lub busami około godziny 18:30-19:00 w zależności od lokalizacji hotelu..

Pamiętaj zabierz okulary słoneczne, butelkę wody i nakrycie głowy. Kolejność niektórych punktów programu może się zmieniać.

PROMOCJA:
przy zakupie mega safari chusta-arafatka GRATIS! (promocja obejmuje tylko hotele położone na terenie Hurghady)

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

 

 Jedna osoba na quadzie Dwie osoby na quadzie Termin
35$ 45$ wycieczki odbywają się z angielskojęzycznym przewodnikiem codziennie

 

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)