24 maja 2016

ABU SIMBEL I ASUAN

Wyjazd z Hurghady we wczesnych godzinach rannych. Po przyjeździe do Aswanu lunch (napoje dodatkowo płatne). Zwiedzanie zaczynamy od zespołu świątynnego poświęconego bogini Izydzie. Pierwotnie znajdował się on na wyspie Fila, która zalano podczas budowy tamy asuańskiej. Wieczorem zakwaterowanie w 3* lub 4* hotelu  w Asuanie. Drugiego dnia wczesna pobudka (śniadanie w formie suchego prowiantu), przejazd w konwoju do Abu Simbel, gdzie czeka zapierający dech w piersiach widok na świątynie Ramzesa II i jego żony Nefertari. Lunch (napoje dodatkowo płatne). Krótki postój na Wielkiej Tamie Asuańskiej – okazja do zrobienia zdjęć. Powrót do Hurghady w późnych godzinach wieczornych.

Wycieczka prywatna – cena zależy od ilości uczestników 

zainteresowane osoby i grupy prosimy o kontakt na adres mailowy hurghadawycieczki@o2.pl

•UWAGA: klienci z hoteli położonych w Makadi Bay, Soma Bay i Safaga nie płaca za dodatkowy transfer na wycieczkę
Środek transportu zależy od ilości uczestników (autokar, coaster, microbus)

Zwiedzanie z polskojęzycznym licencjonowanym przewodnikiem. Na wycieczkę należy zabrać paszporty.

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM