24 maja 2016

Kontakt

Sylwia nr telefonu 00201065714894 ( dostępny w aplikacji WhatsApp i Viber )
Mohamed nr telefonu 00201006474750 ( dostępny w aplikacji WhatsApp i  Viber )

Dodatkowo można wysłać sms na nasz polski numer 888-285-202 (nie odbieramy połączeń)

Słyszałeś od znajomych o wycieczce, której nie widzisz na naszej stronie? Napisz do nas, na adres hurghadawycieczki@o2.pl jesteśmy w stanie zorganizować wszystko o czym marzysz, aby Twój wypoczynek w Hurghadzie był pełen niezapomnianych wrażeń!

•wszystkie podane ceny są aktualne – przy zakupie większej ilości wycieczek oraz dla grup zorganizowanych oferujemy korzystne rabaty, promocje tutaj

•transfer busikiem lub jeepem z hotelu do miejsca rozpoczęcia wycieczki na terenie Hurghady gratis, natomiast Makadi Bay, Safaga, Soma Bay, El Gouna, Sahl El Hasheesh- do kosztów wycieczki doliczany jest koszt dodatkowego transferu

-płatność następuje w momencie rozpoczęcia wycieczki, ceny podane są w USD ale przyjmujemy także EURO, funty brytyjskie oraz jako biuro obsługujące Polaków – polskie złotówki! Prosimy przed wycieczką o informację w jakiej walucie będzie opłata.

-na wszystkie wycieczki odbieramy Państwa spod hotelu, po skończonej wycieczce odwozimy

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

Jeśli wysłaliście wiadomość na nasz nr telefonu, a my nie reagujemy na nią w ciągu maksymalnie 30 min, oznacza to, że wiadomość nie dotarła! Takie problemy niestety występują w Egipcie! W takim przypadku Kochani Państwo, poproście na recepcji Waszego hotelu o połączenie telefoniczne z naszym numerem 01065714894 (za niewielką opłata).

Firma jest zarejestrowana w egipskim Ministerstwie Turystyki i Starożytności pod numerem 1498 kategoria A pod nazwą FAVORITE TRAVEL. Dokumenty do wglądu w biurze dla zainteresowanych.

Korzystaliście z naszych wycieczek będąc na wczasach w Hurghadzie a teraz wybieracie się do Marsa Alam? Zajrzyjcie na www.marsatours.pl  Polecamy gorąco!

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook.

Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu, proszę o sms  – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)