17 października 2017

ŁAŹNIA TURECKA

ŁAŹNIA TURECKA

Uwolnij się od zmęczenia! Łaźnia turecka to idealna wycieczka dla wszystkich przepracowanych! Zapraszamy na relaks w tradycyjnej łaźni tureckiej – turkish hammam. Zabierz najbliższą osobę na kilka godzin do miejsca, gdzie certyfikowana obsługa zajmie się oczyszczeniem Waszej skóry i rozluźnieniem mięśni.

Wydzielany przez nasze ciało pot, zawiera duże ilości toksyn. Przykry zapach i uczucie lepkości to znak, że nasze ciało zawiera duże ilości szkodliwych substancji. Niezbędne jest aby usuwać zanieczyszczenia regularnie np. poprzez peeling (scrub – złuszczanie) i masaż pianą. Proponowane przez nas zabiegi usuwają martwy naskórek, otwierają pory a w rezultacie tego skóra staje się jaśniejsza – po prostu promienieje!

W programie między innymi:

  • sauna 10-15 minut
  • kąpiel parowa 10 minut
  • peeling i masaż pianą 20-25 minut
  • gorące napoje i relaks
  • relaksujący masaż całego ciała 30minut

Na wycieczkę proszę zabrać strój kąpielowy.

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
30$ codziennie

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms  – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielką opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM