24 maja 2016

GRAND AQUARIUM

Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami Morza Czerwonego w Grand Aquarium. Jeśli nie potraficie pływać a chcecie zobaczyć co kryje się w egipskim morzu, proponujemy wizytę w hurghadzkim akwarium – Grand Aquarium.  Bardzo duża ilość wyjątkowych okazów flory i fauny zapewni Wam niezapomniane wrażenia! Będziecie przechodzić tunelami wypełnionymi woda a nad Wami będą pływać płaszczki. Jest to dobra okazja do zrobienia wspaniałych zdjęć! W Grand Aquarium można zobaczyć rekiny, żółwie morskie, ośmiornice, płaszczki a nawet mniejsze rybki takie jak Nemo! Podczas 1.5 godzinnego spaceru odwiedzić możecie wszystkie części tego kompleksu: lasy tropikalne, mini zoo, akwarium z mieszkańcami wód słodkich, akwarium ze zwierzętami wód słonych, wystawę skamieniałości. Wycieczkę do Grand Aquarium szczególnie polecamy osobom starszym oraz rodzinom z dziećmi.

Wycieczka bez przewodnika

Obejrzyj film z tej wycieczki przygotowany przez TRAVEL TV

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Osoba dorosła Dziecko 3-10 lat Termin Godziny rozpoczęcia
35$ 18$ wycieczki odbywają się codziennie wyjazd z hotelu między godz. 10:00 a 16:00
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

« z 2 »

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM