24 maja 2016

Ubezpieczenie

Biuro podróży, w którym kupujecie Państwo wycieczkę zagraniczną (wczasy w Egipcie), ma obowiązek sprzedać Wam polisę ubezpieczeniową. Takie podstawowe ubezpieczenie obejmuje Was podczas całego pobytu w Egipcie, niezależnie od tego z kim i gdzie wybieracie się na wycieczkę fakultatywną, 24godziny na dobę. Wycieczki sprzedawane przez Waszych rezydentów czy hotelowych sprzedawców nie mają żadnych dodatkowych ubezpieczeń. Często turyści są straszeni na spotkaniach z rezydentami w hotelach tym, że wycieczki zakupione w biurach lokalnych nie są ubezpieczone. Ale na czym polega różnica między wycieczką zakupioną u rezydenta a u nas? Wielokrotnie nasi klienci spotykają na wycieczkach innych turystów, którzy zakupili wycieczkę u rezydenta. Wszyscy byli na tym samym statku, jedli ten sam obiad i snurkowali przy tych samych rafach koralowych! To jaka jest różnica? Każdy rezydent jest tylko pośrednikiem (tak jak my) sprzedającym wycieczki lokalnych podwykonawców. Różnica polega tylko i wyłącznie na cenie za jaką kupicie daną wycieczkę.  Po co przepłacać?! My wybieramy do współpracy tylko te lokalne firmy safari, centra nurkowe i firmy organizujące wycieczki krajoznawcze, które posiadają wszelkie zezwolenia i ubezpieczenia pojazdów, wymagane przez Egipskie Ministerstwo Turystyki. Jeśli ktoś planuje uprawianie sportów ekstremalnych, powinien dokupić w Polsce, przed wylotem, dodatkowy pakiet ubezpieczenia.

Dodatkowo nasza firma jest zarejestrowana w egipskim Ministerstwie Turystyki i Starożytności pod numerem 1498 kategoria A. Dokumenty do wglądu w biurze dla zainteresowanych.

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w tresci podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka oplata)