17 października 2017

LUKSOR – LOT BALONEM

Luksor – lot balonem

Pierwsza opcja: wyjazd z hotelu około godziny 15:00. Dojazd do Luksoru trwa przeszło 4 godziny. Na miejscu w Luksorze zostajecie zakwaterowani w 3.5*-4* hotelu, kolacja w cenie wycieczki. Rano pobudka około 3:00-4:00 i przejazd microbusem na miejsce gdzie startują balony. Lot odbywa sie o wschodzie słońca. Po przelocie jedziecie do hotelu na śniadanie. Nastepnie powrót do Hurghady lub zwiedzanie Luksoru.

Druga opcja: wyjazd do Luksoru z grupa i zwiedzanie wg programu „Luskor jednodniowy”, kolacja, nocleg, rano lot balonem, powrót do Hurghady.

Wycieczka prywatna – cena zależy od ilości uczestników. Zainteresowane osoby i grupy prosimy o kontakt na adres mailowy hurghadawycieczki@o2.pl

  • UWAGA: klienci z hoteli położonych w Makadi Bay i Safaga nie płacą za dodatkowy transfer na wycieczkę. Środek transportu zależy od ilości uczestników (autokar, coaster, microbus)

Zwiedzanie z polskojęzycznym licencjonowanym przewodnikiem, lot z obsługą mówiącą po angielsku (zwykłe, proste, turystyczne zwroty).

Przy złych warunkach pogodowych loty mogą zostać wstrzymane

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość sms.

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)