24 maja 2016

O NAS

Jesteśmy polsko-egipskim małżeństwem, mieszkamy w Hurghadzie i zajmujemy się sprzedażą wycieczek fakultatywnych. Jesteśmy z Wami w internecie już prawie 15 lat ale początki działalności naszej firmy sięgają roku 2002. Te kilkanaście lat pracy w egipskiej turystyce, dało nam możliwość wybrania dla Was najlepszych wycieczek, organizowanych przez najlepsze lokalne firmy. Współpracujemy tylko z tymi miejscowymi przedsiębiorcami, którym możemy zaufać! Wielokrotnie sami uczestniczymy w oferowanych przez nas wycieczkach. Znamy je od początku do końca, dlatego jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Wasze wszystkie pytania.

Firma jest zarejestrowana w egipskim Ministerstwie Turystyki i Starożytności pod numerem 1498 kategoria A pod nazwą FAVORITE TRAVEL. Dokumenty do wglądu w biurze dla zainteresowanych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godz/dobę w razie jakichkolwiek pytań i problemów, niekoniecznie związanych z naszymi wycieczkami. Zawsze mamy kontakt z Waszymi przewodnikami, kierowcami, pilotami – w każdym momencie wycieczki możemy się z Wami swobodnie kontaktować dzięki ich pomocy. Zawsze podczas każdej wycieczki wiemy gdzie jesteście i czy dana wycieczka przebiega zgodnie z Waszymi oczekiwaniami!

Serdecznie polecamy i zapraszamy do oglądania filmów z naszych wycieczek zrealizowanych przez wspaniałą ekipę TELEWIZJI TRAVEL TV

blue-background

To co oferujemy to bezpieczny, ciekawy a przede wszystkim tani wypoczynek na terenie Hurghady. Kontakt w Hurghadzie zawsze po polsku. Nasze wszystkie wycieczki pustynne i morskie niczym nie różnią się od tych sprzedawanych przez rezydentów – niczym oprócz CENY! Na wycieczkach do Kairu i Luksoru zapewniamy opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika. A jeśli jesteście większa grupą przygotujemy dla Was specjalną ofertę cenową.

Wśród naszych wycieczek znajdziecie na pewno coś dla siebie! Zapraszamy na nurkowanie głębinowe i powierzchniowe, na wędkowanie, na szaloną jazdę quadami, rejs do El Gouny albo na Wyspę Giftun. Z nami zwiedzisz Kair i Luksor a w Hurghadzie wejdziesz do meczetu i na egipski targ. Dla dzieci wyprawy do delfinarium, do akwarium oraz mega safari gdzie czekają Beduni i wielbłądy. Wszystko w dobrych cenach i z polskojęzycznymi przewodnikami!!!

Pozdrawiamy słonecznie z Hurghady!

Sylwia i Mohamed

Jeśli wybieracie się do Marsa Alam polecamy wycieczki naszych przyjaciół – pełna oferta na www.marsatours.pl – zapraszamy!

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość sms.

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)