5 maja 2016

Prywatna łódź

Całodniowa wycieczka łodzią na rafy koralowe, możesz pływać, snurkować opalać się, milo spędzać czas w trakcie prywatnej wycieczki z rodzina lub przyjaciółmi. Napisz ile osób jest w Twojej grupie a podamy cenę oraz ustalimy program wycieczki.

Mamy też w ofercie rejsy małą szybką łodzią motorową, program wycieczki można dopasować do Państwa wymagań indywidualnie, np.: samo snurkowanie przy rafach gdzie pojawiają się delfiny lub pobyt na wyspie plus przystanek na snurkowanie na morzu.

Z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani. Sprzęt do snurkowania (tzw. ABC rurka, maska, pletwy) jeśli ktoś nie ma to otrzyma na czas wycieczki bezpłatnie.

Cena Termin
zależy od ilości osób i programu wycieczki wycieczki odbywają codziennie, godzina rozpoczęcia dowolna
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu prosze o sms – w tresci podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka oplata)