10 sierpnia 2023

Wyspa Giftun plaża Mahmya

Podaruj sobie i najbliższym odbrobinę luksusu! Pobyt na plaży Mahmya na wyspie Giftun to czas, który na długo pozostanie w Waszej pamięci a zdjęcia zrobione na tle przepięknych krajobrazów będą po powrocie do domu ożywiać Wasze wspomnienia.

Z hotelu około 8:00-8:30 rano odbiera Was busik, którym dojeżdzacie do przystani. W cenie wycieczki otrzymacie sprzęt do snurkowania, a jeśli ktoś ma swój oczywiście może z niego korzystać. Po dopłynięciu do wyspy Giftun schodzicie na ląd, gdzie na piaszczystej plaży należącej do firmy Mahmya macie zapewnione miejsce w cieniu pod parasolkami. Około godziny 10:30-11:00 chętni wraz z obsługą wypływają łodzią na około godzinne snurkowanie przy przepięknej rafie Sabina. Na wyspie przy brzegu można cały dzień pływać i snurkować. W restauracji na wyspie od około 12:00-12:30 podawany jest luch w formie otwartego bufetu. Lunch i napoje bezalkoholowe do obiadu są w cenie. Przez cały dzień w barze można kupić napoje (możliwa płatność kartą). Około 15:00-15:30 łodzie odpływają. Rejs do przystani. Powrót do hotelu około 17:00-17:30 zależy od lokalizacji.

CENA:

Rejs na Mahmya 75euro+5$ na park narodowy, 38$+3euro dziecko do 12lat, do trzecich urodzin za darmo

Pamiętajcie! Na wycieczkę należy zabrać: ręcznik plażowy, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, okulary słoneczne, butelkę wody do picia oraz dobry humor!

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI