5 maja 2016

Wyspa Utopia

Wyspa Utopia znajduję się w pobliżu Soma Bay i Safagi około 45km od Hurghady. Proponujemy rejs na snurkowanie w jej przepięknych okolicach. Wyspa Utopia zachwyca swoją naturalnością!

Program wycieczki Wyspa Utopia:

Całodniowa wycieczka statkiem na rafy koralowe oraz pobyt na plaży Wyspy Utopia. Rano około 8.00-8:30 z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani w Safadze, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw. ABC rurka, maska, pletwy). Płyniecie na 2 rafy koralowe gdzie wszyscy goście pod okiem doświadczonych opiekunów snurkują.  Następnie dopływacie do Wyspy Utopia i schodzicie na ląd, gdzie na piaszczystej plaży przez około 1.5 godziny opalacie się. W restauracji na wyspie podawany jest lunch w formie szwedzkiego stołu. Obiad i jeden napój na osobe w cenie. Na łodzi napoje bezalkoholowe w cenie. Na koniec dla chętnych w cenie wycieczki przejażdżka na dmuchanym bananie holowanym przez motorówkę. Powrót do hotelu z wycieczki Wyspa Utopia około godziny 17.30 w zależności od lokalizacji hotelu.

Kolejność punktów programu może ulec zmianie!

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
40$ 20$ wycieczki odbywają się codziennie zapytaj kiedy następny rejs z polskojęzycznym opiekunem

CENA ZAWIERA OPŁATĘ NA RZECZ PARKU NARODOWEGO

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisac na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieć dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)