24 maja 2016

Delfinarium

DELFINARIUM

Uwielbiana przez dzieci wycieczka do delfinarium na  45-minutowe show z udziałem delfinów, fok i lwów morskich. Super wyprawa dla rodziców i dzieci! Zwierzęta tańczą, skaczą prze obręcze, bawią się piłkami, malują a nawet śpiewają! Show w delfinarium prowadzone jest dynamicznie z podkładem muzycznym. Turyści klaszczą, głośno reagują na niesamowite sztuczki zwierzaków, a ci siedzący w pierwszych rzędach czasem biorą nawet udział w pokazie! Dla miłośników tych wesołych i inteligentnych ssaków dodatkowa atrakcja: po pokazie za dodatkową opłatą można zrobić sobie zdjęcie z delfinem lub nawet popływać z nimi w basenie (pływanie z delfinami w delfinarium należy rezerwować osobno). W czasie pływania z delfinami w basenie nie wolno robić zdjęć ani nagrywać filmów własnym aparatem. Filmy zakupione u obsługi delfinarium są dodatkowo płatne.

Wycieczka bez przewodnika, turystami zajmuje się obsługa delfinarium, kontakt w języku angielskim (zwykły, prosty, turystyczny angielski)

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
25$ 13$ pokazy odbywają się codziennie oprócz sobót

Dla miłośników tych wesołych i inteligentnych ssaków dodatkowa atrakcja: z delfinami można popływać!
5 minut w basenie z delfinami 55$, 10min 70$
(nie obowiązuje zniżka dla dzieci)

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

UWAGA: klienci z hoteli położonych w Makadi Bay nie płacą za dodatkowy transfer na wycieczkę.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielką opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM