24 maja 2016

Jeep Safari

Jeep safari to pustynna wycieczka doskonała dla osób starszych i rodzin z dziećmi. Z hotelu około 13.30 odbiera Was jeep lub busik i dojeżdżacie do bazy safari. Z bazy jeepami ruszacie do wioski Beduinów (około 25 km w głąb pustyni). W drodze przystanek na podziwianie wspaniałych widoków Pustyni Arabskiej i zrobienie wspaniałych zdjęć krajobrazów. Po dojechaniu do wioski beduińskiej czeka Was spotkanie z Beduinami. W cenie dla chętnych przejażdżka na wielbłądach, potem wizyta w tzw. aptece (zielarnia), w tzw. piekarni (oglądacie jak wyrabia się beduiński chleb + degustacja), można kupić beduińskie wyroby. Obejrzycie beduińskie domostwa, może zrobicie zdjęcia przepięknego zachodu słońca? Po zwiedzaniu przejazd jeepami do bazy safari. Kolacja i pokaz folkloru. Powrót do hotelu z jeep safari około godziny 18:30-19:00 (dokładne godziny wyjazdu i powrotu do hotelu zalezą od lokalizacji hotelu).

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
23$ 12$ zapytaj kiedy następny wyjazd z polskojęzycznym opiekunem
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms –  w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)