24 maja 2016

Jeep Safari

Jeep safari to pustynna wycieczka doskonała dla osób starszych i rodzin z dziećmi. Z hotelu około 13.30 odbiera Was jeep i ruszacie do wioski Beduinów (około 25 km wgłąb pustyni). W drodze 1 lub 2 przystanki na podziwianie wspaniałych widoków Pustyni Arabskiej. Jeep safari ma spokojne tempo zwiedzania – jest czas zrobienie wspaniałych zdjęć krajobrazów. Po dojechaniu do wioski beduińskiej czeka Was przejażdżka na wielbłądach, wizyta w tzw. aptece (zielarnia), w tzw. piekarni (oglądacie jak wyrabia się beduiński chleb + degustacja) oraz w tzw. zakładzie tkackim(można zakupić beduińskie wyroby). Obejrzycie także ręcznie kopaną studnie, meczet oraz beduińskie domostwa, zrobicie zdjęcia przepięknego zachodu słońca. Po zwiedzaniu posiłek czyli barbecue przy świecach. Po kolacji ostatni punkt jeep safari – mała dawka beduińskiego folkloru. Powrót do hotelu z jeep safari około godziny 18.00-18.30.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
23$ 12$ zapytaj kiedy następny wyjazd z polskojęzycznym opiekunem

 

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms –  w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)