23 grudnia 2017

Łódź półpodwodna „Royal Seascope”

Łódź półpodwodna, łódź ze szklanymi burtami, statek ze szkalnym dnem czyli ROYAL SEASCOPE  to coś pomiędzy łodzią ze szklanym dnem a łodzią podwodna.Wycieczka łodzią ROYAL SEASCOPE na rafy koralowe trwa około 2 godzin. Z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani. Po wejściu na Seascope początkowo spędzacie czas na górnym pokładzie, a gdy łódź zbliża się do rafy koralowej schodzicie na klimatyzowany pokład dolny, gdzie można wyraźnie zobaczyć i sfotografować słynne na całym świecie rafy koralowe. Ryby i inne stworzenia morskie obserwujecie poprzez duże panoramiczne okna. Gwarantujemy ze niczego nie przeoczycie! Po zakończeniu czasu, łódź półpodwodna płynie do przystani. Do wyboru trzy rejsy o godzinie 8:30, 11:00, 15:00 (dokładna godzina zbiórki zależy od lokalizacji hotelu).

Jeśli tylko warunki pogodowe sprzyjają to w czasie wycieczki jest około 30min na pływanie i snurkowanie prosto z pokładu łodzi.

Turystom przebywającym w hotelach w Makadi bay oraz w Safadze proponujemy rejs z portu w Soma Bay, wtedy całkowita cena 15$ od osoby dorosłej, 8$ dziecko 4-12lat, do 4lat gratis.

UWAGA!!!

jest to fantastyczna wycieczka dla wszystkich, którzy boją się wody lub nie umieją pływać a marzą o zobaczeniu bogactwa Morza Czerwonego – jak wygląda rejs możesz zobaczyć na filmie zrealizowanym przez Travel TV

Kontakt z obsługą w języku angielskim, proste, turystyczne zwroty.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
15$ 8$ wycieczki odbywają się codziennie,

CENA ZAWIERA OPŁATĘ NA RZECZ PARKU NARODOWEGO

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber. możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będzicie mieli dostępu do internetu, proszę o sm – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)