24 maja 2016

Mega Safari Sahara Park

MEGA SAFARI

Mega Safari to najlepsze safari organizowane z Hurghady! W bogatym programie mnóstwo atrakcji: jazda jeepami, quadami, na wielbłądach, wioska beduińska, pokaz tańca i wiele innych! Wybraliśmy dla Państwa tą propozycję ponieważ wiemy, że będziecie zadowoleni! Bawimy się z polskojęzycznym przewodnikiem.

Program wycieczki Mega Safari :

Z hotelu około 12:00-13:00 odbiera Was jeep (dokładna godzina zbiórki zależy od lokalizacji hotelu i pory roku). Dojazd do bazy safari. Pierwszy punkt programu to około 40-minutowa przejażdżka quadami po pustyni. Quady czyli czterokołowe motory są jednoosobowe dla osób powyżej 16 roku życia, młodsi lub słabsi uczestnicy wycieczki mogą jechać na jednym quadzie z osobą towarzyszącą. Przed jazdą krótki instruktarz w języku polskim. Kolejna atrakcja – jazda po pustyni małymi samochodzikami typu spider/buggy. Następnie jeepami ruszamy do wioski Beduinów (około 20km w głąb pustyni), po drodze przystanek na robienie zdjęć wspaniałym krajobrazom i podziwianie piękna Pustyni Wschodniej. Często wchodzimy na pagórek i zbiegamy z piaszczystej strony. Po dotarciu do wioski beduińskiej poczęstunek herbatą i przejażdżka na wielbłądach wliczona w cenę wycieczki (dla chętnych).

Spotkanie z Beduinami czyli wizyta w tzw. Aptece (zielarnia), w tzw. piekarni (oglądacie jak wyrabia się beduiński chleb oczywiście chętni mogą skosztować wypieku), obejrzycie także ręcznie kopaną studnię albo beduiński meczet. Za dodatkową opłata można wejść do terrarium. Powrót jeepami do bazy safari gdzie odbywa się pokaz folkloru egipskiego, tradycyjne tańce, wirujący derwisz itd. Tu też podawana jest duża kolacja w formie szwedzkiego stołu. Powrót do hotelu z Mega Safari jeepem około godziny 19:00-19:30 w zależnosci od lokalizacji hotelu.

 

Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić a nasi przewodnicy będą po polsku opowiadać o życiu Beduinów!

Przy zakupie Mega Safari Sahara Park chusta-arafatka GRATIS!

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

 

Polecamy i zapraszamy do obejrzenia filmu z tej wycieczki zrealizowanego przez wspaniałą ekipę Travel Tv

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
25$ 13$ zapytaj kiedy kolejna grupa z polskojęzycznym przewodnikiem

 

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu, proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM