24 maja 2016

Spadochron

Spadochron – parasailing czyli kilkuminutowy lot spadochronem holowanym przez szybką motorówkę. Można lecieć samemu lub z osobą  towarzyszącą – przy czym waga dwóch lecących razem osób nie może przekroczyć 150 kg. Duża dawka emocji i adrenaliny. Na przelot można zabrać dziecko. Latają już 7 latki! Atrakcja jest bezpieczna, jesteście zapięci uprzężą i w kamizelkach ratunkowych. Na wyjazd można zabrać osobę towarzyszącą (za niewielką dopłatą)

Wycieczki odbywają się codziennie oprócz dni bardzo wietrznych lub całkowicie bezwietrznych, godzina wyjazdu do ustalenia.

Zdjęcia i filmy nagrywane przez obsługę są dodatkowo płatne.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Jedna osoba na spadochronie Dwie osoby na spadochronie Termin Godzina rozpoczęcia
25$ 40$
(łączna waga 2 osób maksymalnie 150 kg)
wycieczki odbywają się codziennie od 12:00 do 17:00
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w tresci podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłata)