24 września 2020

Moto Marine Super Quad Safari

Moto marine quad safari to jazda quadami po pustyni  w stronę morza. Dużo podjazdów i zjazdów trasa dla tych, którzy quadami jeździli wcześniej. Przepiękne krajobrazy, surowa pustynia, brzeg morza i klify.

Z hotelu odbiera Was jeep lub busik i zawozi na pustynie w pobliżu miejscowości Makadi Bay, gdzie w ośrodku organizującym pustynne safari przesiadacie się na quady (czterokołowe jednoosobowe motory dostępne dla osób powyżej 16 roku życia); z ośrodka już na quadach cala grupa ruszacie na pustynię. Przejazd trwa około 1,5-2 godziny, w programie są też przystanki na robienie zdjęć. Wycieczka odbywa się rano i po południu.

UWAGA nie zwiedzacie wioski Beduinów z przewodnikiem! W cenę wliczona jest przejażdżka na wielbłądach.  Szczególnie polecamy wycieczkę, tym którzy już kiedyś byli na safari a chcą po prostu poszaleć quadami na Pustyni Arabskiej. Na quad safari potrzebne będą na pewno butelka wody do picia, okulary słoneczne i chusta typu arafatka do zakrycia głowy. Chusty są wliczone w cenę wycieczki dla klientów z hoteli połżonych na terenie Hurghady. Okulary ochronne typu gogle można wypożyczyć za opłatą. Najlepiej założyć znoszoną koszulkę i wytarte spodenki – pustynny pył pokryje wszystko. Aparat fotograficzny wrzuć do plecaka a plecak zawieś na kierownicy quada.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Jedna osoba na quadzie Dwie osoby na quadzie (max 150kg) Termin
30$ 40$ wycieczki odbywają się codziennie z angielskojęzycznym opiekunem, zapytaj kiedy po polsku
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, mozecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie  mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)