24 maja 2016

AQUAPARK – HOTEL JUNGLE

Całodniowy pobyt w Aquapark przy hotelu Pickalbatros Jungle Aquapark.

Jeśli „leżenie plackiem” na plaży czy pływanie w przyhotelowym basenie już Państwa nie wystarcza, a dzieci ciągle marudzą, że się nudzą to mamy dla wszystkich świetną propozycję! Zapraszamy do parku zabawy! Wiele różnych atrakcji wodnych, zjeżdżalnie, fontanny, baseny, leniwa rzeka, basen ze sztuczną falą. Dzieci uwielbiają Jungle Aqua Park ponieważ dla nich specjalnie zbudowano osobny basen z aquaparkiem, gdzie zjeżdżalnie dostosowane są do ich potrzeb i bezpieczeństwa. Teren aquaparku ozdabiają figury egzotycznych zwierząt.

Program wycieczki Aquapark:
Około 9.30 rano z hotelu odbiera Was busik jedziecie do hotelu Pickalbatros Jungle Park. Aquapark jest otwarty od 10.00
W cenie bilet wstępu na wszystkie atrakcje aqua parku oraz opcja all inclusive na napoje i jedzenie w snack barze przy basenach (przez cały dzień napoje zimne i gorące bez alkoholu), lunch od 12.00 do 14.00.
Powrót do hotelu około 17.00 w zależności od lokalizacji hotelu.

Na wycieczkę należy zabrać własny ręcznik.
Jungle Aqua Park to gwarancja wspaniałej zabawy!

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
60$ 40$ wycieczki odbywają się codziennie
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuję po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu, proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM