24 maja 2016

Popłudniowe 5-godzinne Quad Safari

Quad safari – jeśli lubisz szybką jazdę motorem, surowe pustynne krajobrazy i dużą dawkę adrenaliny to ta wycieczka jest dla Ciebie! W wycieczce mogą brać udział dzieci powyżej 10lat

Z hotelu około godziny 13.30 (dokładna godzina zbiórki zależy od lokalizacji hotelu)  odbiera Was jeep lub busik i zawozi do ośrodka organizującego pustynne safari. Tam po krótkim instruktażu przesiadacie się na quady (czterokołowe jednoosobowe motory dostępne dla osób powyżej 16 roku życia). Quady mają automatyczną skrzynię biegów, dwa hamulce ręczne przy kierownicy, a w zasięgu prawego kciuka przycisk „gaz”. Jazda quadem na prawdę nie jest trudna! Z ośrodka już na quadach cała grupą ruszacie do wioski beduinów, około 20km w głąb pustyni. Na miejscu zwiedzanie, a raczej spacer z przewodnikiem po wiosce Beduinów. Dla chętnych przejażdżka na wielbłądach, wizyta w beduińskiej zielarni tzw.aptece, Beduinki pokażą jak wyrabia się tradycyjny beduiński chleb oczywiście można skosztować. Zobaczyć można także beduińskie domostwa. Zachody słońca na Pustyni Arabskiej są wyjątkowo piękne, więc przewodnik przypomni abyście zrobili kilka zdjęć. W cenie kolacja (ryż, ziemniaki zapiekane w pomidorach, egipskie klopsiki nazywane kofta, napój gazowany, sałatki). Powrót do Hurghady na quadach a do hotelu busikiem ok.18.30-19:00 zależy od lokalizacji hotelu.

Pamiętaj! Zakryj twarz i głowę chustą-arafatką a oczy koniecznie ochroń okularami słonecznymi – piasek będzie się wdzierał wszędzie. Najlepiej założyć znoszoną koszulkę i wytarte spodenki – pustynny pył pokryje wszystko. Aparat fotograficzny wrzuć do plecaka a plecak zawieś na kierownicy quada. Zabierz butelkę wody. Arafatki i gogle ochronne nie są wliczone w cenę wycieczki. Arafatkę można zakupić i gogle wypożyczyć w centrum safari.

Uwaga! Za dodatkową opłatą możemy zorganizować wycieczkę indywidualną tylko na kilka quadów. Napisz do nas podamy cenę.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

 Jedna osoba na quadzie Dwie osoby na quadzie Termin
30$ 35$ wycieczki odbywają się codziennie z angielskojęzycznym opiekunem, zapytaj kiedy z polskojęzycznym
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM