5 maja 2016

Paradise Island

WYSPA GIFTUN – PARADISE ISLAND

PARADISE ISLAND – warto zobaczyć! Ktokolwiek przybywa do Hurghady na wakacje po prostu powinien wybrać się na taki rejs, na najpiękniejszą wyspę w okolicy tego kurortu. Wyspa GIFTUN jest piękna! Wielu nazywa Wyspę Giftun rajska wyspą albo wyspą marzeń. Najczęściej słyszy się jednak o Wyspie Paradise. Paradise to nazwa prywatnej plaży na tej własnie wyspie. Jak zwał tak zwał ale widoki są nieziemskie a zabawa fantastyczna! W trakcie rejsu zachwyca koloryt morza, po dopłynięciu na plażę biały piasek i malownicze parasolki, pod którymi można się zrelaksować w cieniu. Wycieczka podoba się dorosłym ze względu na możliwość snurkowania przy przepięknych rafach koralowych a młodszym dlatego że na plaży można świetnie bawić się w piasku.

Zobacz wycieczkę na filmie przygotowanym przez TRAVEL TV

Program wycieczki Paradise Island:

Z hotelu około 8.00-8.30 rano odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam każdy uczestnik otrzymuje sprzęt do snurkowania ( tzw. ABC czyli rurka, maska, pletwy), oczywiście można korzystać ze swojego sprzętu. W czasie rejsu jeden postój przy rafie koralowej na otwartym morzu na snurkowanie. Po dopłynięciu do Wyspy Giftun schodzimy na ląd, gdzie na piaszczystej plaży należącej do firmy Paradise wszyscy goście opalają się, snurkują i pływają. W cenę wycieczki wliczone jest także zacienione miejsce pod parasolem na plaży, lunch na wyspie w restauracji oraz napój. Powrót do hotelu około godziny 16:30 ( dokładne godziny wyjazdu i powrotu do hotelu zależą od lokalizacji hotelu ).

Pamiętajcie! Na wycieczkę należy zabrać: ręcznik plażowy, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, okulary słoneczne, butelkę wody do picia oraz dobry humor!

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI 

UWAGA!!! Za udział w niektórych rejsach morskich turyści ponoszą dodatkową opłatę na rzecz Narodowego Parku Morza Czerwonego.

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
45$ 23$ wycieczki odbywają się codziennie, zapytaj kiedy najbliższy rejs z polskojęzycznym opiekunem

CENA ZAWIERA OPŁATĘ NA RZECZ PARKU NARODOWEGO

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM