5 maja 2016

Łódź półpodwodna – Semi Submarine “Sealion”

Łódź półpodwodna, łódź ze szklanymi burtami, statek ze szkalnym dnem czyli SEALION  to coś pomiędzy łodzią ze szklanym dnem a łodzią podwodna.Wycieczka łodzią SEALION na rafy koralowe trwa około 2.5 godziny. Z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani. Po wejściu na Sealion początkowo spędzacie czas na górnym pokładzie, a gdy łódź zbliża się do rafy koralowej schodzicie na klimatyzowany pokład dolny, gdzie można wyraźnie zobaczyć i sfotografować słynne na całym świecie rafy koralowe. Ryby i inne stworzenia morskie obserwujecie poprzez duże panoramiczne okna. Gwarantujemy ze niczego nie przeoczycie! Nastepnie łódź półpodwodna dopływa do dużej platformy zakotwiczonej przy rafie koralowej (około 25m długości). Platforma ma dwa poziomy. Na dole w cieniu można napić się świeżego soku (bar jest płatny) a na górnym tarasie, położyć na materacu i opalać się. Z boku platformy jest wygodne wejście do wody, wiec chętni mogą pływać i snurkować. Po pobycie na platformie łódź półpodwodna płynie do przystani.

UWAGA!!!

jest to fantastyczna wycieczka dla wszystkich, którzy boją się wody lub nie umieją pływać a marzą o zobaczeniu bogactwa Morza Czerwonego. Kontakt z obsługą w języku angielskim, proste, turystyczne zwroty.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Polecamy i zapraszamy do obejrzenia filmu z tej wycieczki zrealizowanego przez wspaniałą ekipę Travel Tv

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
25$ 13$ wycieczki odbywają się codziennie
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

Zdjecia poglądowe – łodzie mogą nieznacznie różnić się od prezentowanej poniżej