5 maja 2016

Nurkowanie głębinowe

NURKOWANIE GŁĘBINOWE

1. Nurkowanie głębinowe dla początkujących – INTRODUCTION DIVING

Nurkowanie głębinowe jest wspaniałą przygodą! Nasza propozycja to: całodniowa wycieczka statkiem na rafy koralowe połączona z nurkowaniem głębinowym w pełnym akwalungu. Nurkowanie wprowadzające tzw. INTRO, przeznaczone jest dla osób, które nigdy wcześniej nie tego nie robiły a bardzo chcą spróbować. Na czym to polega? Każdy turysta schodzi pod wodę z instruktorem „za rączkę”. Cały czas w wodzie, instruktor opiekuje się Wami i wykonuje wszelkie czynności np. zanurzenie, wynurzenie. Waszym zadaniem jest WYŁĄCZNIE oddychanie i delikatnie poruszanie nogami. Do nurkowanie głębinowego nie jest potrzebna bardzo dobra umiejętność pływania – ważny jest dobry stan zdrowia, przede wszystkim górnych dróg oddechowych i drożność zatok; osoby chorujące na astmę, będące w ciąży lub w stanie po spożyciu alkoholu nie mogą nurkować!

Program wycieczki nurkowanie głębinowe dla początkujących

Wyjazd z hotelu około 8:30 rano. Dojazd do przystani. Rano prowadzony jest instruktarz do nurkowania w języku polskim – jak się pod woda poruszać, jak oddychać, jak porozumiewać z nurkiem. Po dopłynięciu do miejsca nurkowego (do rafy koralowej), każda osoba nurkuje dwa razy po około 15-20minut na głębokość 6-8m z instruktorem . W przerwie miedzy nurkowaniami podawany jest lunch i napój gazowany, cały dzień dostępna woda do picia i herbata itp w cenie . Przez cały dzień można snurkować, opalać się, pływać. Na statku dostępne są rurki, maski, pletwy, kapoki. Powrót do hotelu około godziny 16:30-17:00. Na wycieczkę można zabrać osobę towarzysząca, która z jakiś względów nie może lub nie chce nurkować ale lubi pływać i snurkować. Kolejność punktów programu może ulec zmianie.

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

Nurkowanie głębinowe Osoba towarzysząca Termin
35$ 25$ wycieczki odbywają się codziennie

UWAGA!

Mile widziane są też dzieci –  nurkują te które ukończyły lat 10 – koszt 30$ – nie obowiązuje zniżka

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

2. Nurkowanie głębinowe dla osób chcących zdobyć certyfikat nurkowy CZTERODNIOWY KURS NURKOWY

Czterodniowy kurs nurkowy zakończony uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu OPEN WATER DIVER . Dwa dni ćwiczeń na basenie lub na plaży oraz dwa dni ćwiczeń na morzu (w wodach otwartych) podczas całodniowego rejsu statkiem – kursy prowadzone są przez polskojęzycznych instruktorów lub z polskim tłumaczem. Materiały do nauki są w języku polskim.

Zapytaj o aktualną cenę

3. Nurkowanie głębinowe dla osób posiadających LICENCJE NURKOWE

Nurkowanie z łodzi dla osób posiadających już certyfikaty (PADI, CMAS, SSI) 40$ + 5$ opłata na rzecz Parku Narodowego

Kwota 40$ obejmuje dwa nurkowania podczas całodniowego rejsu statkiem, lunch i napoje, pełen sprzęt nurkowy.

UWAGA

Centrum nurkowe, z którym współpracujemy posiada aktualną licencję i certyfikat bezpieczeństwa. Ma pozytywną akceptację egipskiego Ministerstwa Turystyki i Antyków oraz jest wpisane na listę Chamber of Diving and Water Sports. Dokumenty do wglądu dla zainteresowanych.

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM