5 maja 2016

Zatoka Żółwi (Abu Dabbab) Marsa Alam z Hurghady

Całodniowa wycieczka na snurkowanie na wspanialej plaży przy zatoce Abu Dabbab w Marsa Alam. Marsa Alam to miejscowość wypoczynkowa położona około 270 km na południe od Hurghady.

Zatoka Abu Dabbab ta nazywana jest “domem żółwi”, ponieważ snurkując tam można je spotkać bardzo często. Rafa jest też co gwarantuje dobrze spędzony dzień nad wodą.

Wyjazd z Hurghady około 6.00 rano. Podroż trwa około 3,5 godziny zależy od lokalizacji hotelu. Na plaży otrzymujecie sprzęt do snurkowania (tzw.ABC rurka, maska, pletwy). Plażujecie pod parasolami i snurkujecie do woli. W cenę wycieczki wliczony lunch i napoje. Wyjazd z Abu Dabbab około 15.30-16.00. Powrót do Hurghady.

Wycieczka wyceniana dla poszczególnych grup chętnych

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ INNE WYCIECZKI Z MARSA ALAM