24 maja 2016

Poranne 3-godzinne QUAD SAFARI

Quad safari o poranku to super atrakcja dla tych, którzy chcą uniknąć egipskiego palącego słońca. Z hotelu około 8.00 rano odbiera Was jeep lub busik i zawozi na pustynie, gdzie w ośrodku organizującym pustynne safari przesiadacie się na quady (czterokołowe jednoosobowe motory dostępne dla osób powyżej 16 roku życia); z ośrodka już na quadach cala grupa ruszacie do wioski beduinów ok. 20-25 km w głąb pustyni; na miejscu UWAGA nie zwiedzacie wioski Beduinów z przewodnikiem! W cenę wliczony jest poczęstunek beduińską herbata i przejażdżka na wielbłądach, powrót do Hurghady na quadach, a do hotelu busikiem ok.13.00. Szczególnie polecamy wycieczkę, tym którzy juz kiedyś byli na safari a chcą po prostu pojeździć quadami na Pustyni Arabskiej. Na quad safari potrzebne będą na pewno butelka wody do picia, okulary słoneczne i chusta typu arafatka do zakrycia głowy (chusty i okulary ochronne typu gogle  nie są wliczone w cene wycieczki, chustę można kupić a gogle wypożyczyc w centrum safari).

Uwaga! Za dodatkową opłatą możemy zorganizować wycieczkę indywidualną tylko na kilka quadów. Napisz do nas podamy cenę.

W wycieczce mogą brać udział dzieci powyżej 10lat

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Jedna osoba na quadzie Dwie osoby na quadzie Termin
25$ 30$ wycieczki odbywają się codziennie z angielskojęzycznym opiekunem, zapytaj kiedy po polsku
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, mozecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie  mieli dostępu do internetu prosze o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)