24 maja 2016

CITYTOUR – wycieczka po Hurghadzie

Citytour wycieczka po Hurghadzie

Chcecie zobaczyć Hurghadę a boicie się natarczywości tutejszych sprzedawców?  Wybierzcie się z nami na citytour wycieczkę po Hurghadzie, a spokojnie zobaczycie najciekawsze miejsca tego miasta i zrobicie zakupy w miłej atmosferze. Około godziny 15.00 spod hotelu odbiera Was busik. Zaczynamy wycieczkę citytour. Z polskojęzycznym przewodnikiem jedziecie do głównej dzielnicy Hurghady „Sakkala”. Po drodze zobaczycie jeden z pierwszych hoteli w Hurghadzie Sheraton. Zatrzymacie się przy już nieczynnej niestety slynnej restauracji Felfela – okazja do zrobienia zdjęć na tle panoramy Hurghady. Następnie spacer po deptaku “Nowa Marina” oraz zwiedzanie największego w Hurghadzie meczetu (nie wchodzimy do środka podczas świąt). Przed wejściem do meczetu kobiety wypożyczają, za drobną opłatą specjalną suknie z chustą. Przejazd do dzielnicy Dahar – postój przy kościele koptyjskim (jeśli nie ma akurat jakiś uroczystości wchodzimy do środka). Potem przejście przez tradycyjny egipski targ warzywno-owocowy (souk). Pod koniec wycieczki, zakupy w zależności od Waszych potrzeb – papirusy, perfumy lub suweniry. Powrót do hotelu około godziny 19.00. Jak wygląda wycieczka możesz zobaczyć tu na filmie zrealizowanym latem 2019 roku przez Travel Tv

W czasie Ramadanu nie zwiedza się meczetu.

Istnieje możliwość zorganizowania indywidualnej wycieczki, cena zależy od ilości chętnych a minimalna liczba uczestników 2 osoby.

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
10$ 5$ jedziemy przy minimum 4 chętnych osobach, zapytaj kiedy kolejna grupa

UWAGA:

Klienci z hoteli położonych poza Hurghada płacą za dodatkowy transfer.

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu, proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM