5 maja 2016

Wycieczka do “Domu Delfina”

Dom Delfina inaczej Dolphin House to rejs na snurkowanie przy rafach koralowych, gdzie zobaczyć można grupy delfinów. Proponujemy całodniową wycieczkę statkiem na snurkowanie w tych okolicach, gdzie na jest duże prawdopodobieństwo, że zobaczycie wolno żyjące delfiny!!!

Rano około 7.00-8:30 z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw. ABC rurka, maska, płetwy).  Statek wypływa w rejs na pełne morze w te miejsca gdzie szansa na spotkanie z delfinami w ich naturalnym środowisku jest bardzo duża. Warto wybrać się w tę podróż gdyż najprawdopodobniej będziecie pływać z delfinami!!! W momencie kiedy delfiny się pojawią osoby, potrafiące bardzo dobrze pływać mogą z obsługą wskoczyć do wody i pływać z tymi sympatycznymi zwierzętami!

Dodatkowo podczas rejsu „Dom Delfina” statek zatrzymuje się raz lub 2 razy na dłużej przy wspaniałych rafach koralowych, gdzie wszyscy uczestnicy wycieczki mogą snurkować przez około 45 minut za każdym razem. Między postojami około 13.00 podawany jest lunch w formie szwedzkiego stołu oraz napoje. Przez cały dzień na statku można napić się wody herbaty. Dla chętnych, w cenie przejażdżka na dmuchanym bananie lub na tzw. kanapie, która przyczepiona jest do szybkiej motorówki. Powrót do hotelu około godziny 16:00-17:00 w zależności od lokalizacji hotelu. Na wycieczkę należy zabrać ręczniki i stroje kąpielowe.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI 

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
28$ 14$ wycieczki odbywają się codziennie, zapytaj kiedy następny rejs z polskojęzycznym opiekunem

CENA ZAWIERA OPŁATĘ NA RZECZ PARKU NARODOWEGO

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)