13 stycznia 2018

Mini Egypt Park

Mini Egypt Park to otwarta przestrzeń gdzie zobaczyć można miniaturowe budynki i modele. Wrażenia całkowicie inne niż w tradycyjnym muzeum. Fantastyczna wycieczka dla turystów, która jest jakby katalogiem wszystkich wartych odwiedzenia w Egipcie miejsc. Po zrobieniu paru kroków z Kairu można przenieść się do Luksoru!

Po wizycie w Mini Egypt Park łatwiej podjąć decyzję, gdzie pojechać i co warto zwiedzić. Doskonała wycieczka dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. W tym wyjątkowym muzeum można zobaczyć około 60 małych obiektów przedstawiających skarby kultury Egipcjan.

Można tu zobaczyć świątynię Abu Simbel, Wielką Tamę Asuańska, sławną świątynię w Karnaku, podjeść pod piramidy i pozdrowić Sfinksa!

 

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
25$ 13$ wycieczki odbywają się codziennie
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mielidostępu do internetu, proszę od sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)