5 maja 2016

El Gouna

Całodniowa wycieczka statkiem do położonej niedaleko Hurghady przepięknej miejscowości wypoczynkowej El Gouna. Ten rozległy kompleks turystyczny znajduje się około 22 km na północ od Hurghady.  Zbudowano go na archipelagu wysepek połączonych specjalnie skonstruowanymi mostami i kanałami. Miasto El Gouna wielu nazywa Egipską Wenecją. Egipski milioner Samih Sawris jest pomysłodawca i właścicielem całego resortu. W 2017roku odbył się w El Gounie pierwszy międzynarodowy festiwal filmowy, na który zjeżdżają teraz co roku, gwiazdy i sławy kina, przede wszystkim świata arabskiego .

Program wycieczki Super El Gouna:

Rano około 8.30 z hotelu odbiera Was busik , którym dojeżdżacie do przystani (najczęściej wypłynięcie z hotelu Nubia położonego na północym krańcu miasta). W trakcie rejsu do El Gouny macie okazje snurkować dwa razy na otwartym morzu przy rafach koralowych. Po dotarciu na miejsce przesiadacie się na mała łódź motorowa, dzięki której możliwe jest zwiedzanie El Gouna, malowniczo poprzedzielanej niezliczona ilością kanałów wodnych. W programie też krótki rejs łodzią z oknami w burtach typu Seascope, a także odpoczynek w lokalnej kawiarni (napoje i przekaski płatne). Na statku podawany jest lunch w formie szwedzkiego stołu oraz napoje. Powrót do hotelu około godziny 17:00 (dokładne godziny wyjazdu i powrotu zależą od lokalizacji hotelu).

Podczas rejsu bardzo często spotyka się delfiny, ponieważ statek pływa w okolicach rafy znanej jako „Dom Delfina”!!!

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
45$ 23$ wycieczki odbywają się w poniedziałki i czwartki

CENA ZAWIERA OPŁATĘ NA RZECZ PARKU NARODOWEGO

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp albo Viber, możecie też pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)

ZOBACZ TAKŻE WYCIECZKI Z MARSA ALAM