5 maja 2016

Sharm El Naga – park koralowy

SHARM EL NAGA – PARK KORALOWY

Sharm el Naga  to park koralowy znajdujący się wokół przepięknej rafy koralowej w pobliżu Hurghady. Odległość z Hurghady do Sharm el Naga to około 40km (zależnie od lokalizacji hotelu). Jest to dla wielu osób najlepsze miejsce do snurkowania na wybrzeżu Morza Czerwonego. Czysta krystalicznie woda i położona niedaleko brzegu piękna rafa koralowa to, co kusi turystów. Można tam spędzić przyjemny dzień bez potrzeby wypływania statkiem w rejs do odległej rafy.

Program wycieczki Sharm el Naga:

Około 7:30-8:30 z hotelu odbiera Państwa busik, którym dojeżdżacie do rezerwatu przyrody Sharm el Naga. Na miejscu otrzymujecie sprzęt do snurkowania tzw. ABC rurka, maska, pletwy oraz ręcznik plażowy. Na plaży, każdy ma zapewnione zacienione miejsce pod parasolką. Sharm el Naga oferuje Wam: piaszczysta plaże, rafę do pływania z maską i rurką, bar i restaurację ( można kupic piwo i inne napoje ), plac zabaw dla dzieci. Pływanie i snurkowanie pod opieką doświadczonego przewodnika lub indywidualnie. Około godziny 13.00 podawany jest lunch w formie szwedzkiego stołu. Powrót do hotelu około godziny 16.00-17:00 w zależności od lokalizacji hotelu.

Wycieczka codzinnie z angielskojęzyczną obsługą a przy wiekszej grupie polskojęzyczny opiekun.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
40$ 20$ wycieczki odbywają się codziennie z angielskojęzycznym opiekunem

UWAGA: klienci z hoteli położonych w Makadi Bay i Soma Bay nie płacą za dodatkowy transfer na wycieczkę

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)