5 maja 2016

Łódź podwodna “SINDBAD SUBMARINE”

Jedyna turystyczna łódź podwodna w Afryce Północnej! Niesamowite wrażenia! Poczuj dreszczyk emocji i zdecyduj się spędzic prawie godzinę 25 m pod woda w prawdziwej lodzi podwodnej! Submarine zabiera 44 pasażerów, kierowana jest przez dwóch pilotów, ma duże okrągłe okna i klimatyzację. Maksymalna głębokość zanurzenia 25 m, czas zanurzenia około 55 min.

Program wycieczki: transfer do Hotelu Sindbad Beach Resort, krotki 15-20 min rejs do platformy gdzie zacumowana jest łódź podwodna, wejście na pokład łodzi podwodnej. Ta wycieczka to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy „sucha stopa” chcą zakosztować podmorskiej przygody w krystalicznych wodach Morza Czerwonego!

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
45$ 23$ wycieczki odbywają się codziennie
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp lub Viber, możecie tez pisać na nasz profil na Facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)