24 maja 2016

SUNRISE QUAD SAFARI

WYCIECZKA OBECNIE NIEDOSTĘPNA

Najlepsza wycieczka pustynna w trakcie egipskiego upalnego lata! Wcześnie rano, gdy jest jeszcze chłodno jeździcie quadami po pustyni a potem gorący dzień spędzacie w hotelu przy basenie lub na plaży!

Z hotelu około 4.30 rano odbiera Was jeep lub busik i zawozi na pustynie, gdzie w ośrodku organizującym pustynne safari przesiadacie się na quady (czterokołowe jednoosobowe motory dostępne dla osób powyżej 16 roku życia); z ośrodka już na quadach cala grupa ruszacie do wioski beduinów ok. 20-25 km w głąb pustyni; w trakcie jazdy quadami podziwiacie zapierające widoki wschodzącego pomiędzy górami słońca! na miejscu UWAGA nie zwiedzacie wioski Beduinów z przewodniem! Powrót do Hurghady na quadach, a do hotelu busikiem ok.8.00-8.30 rano.

SPRAWDŹ CZY TA WYCIECZKA JEST OBECNIE W PROMOCJI

 

Jedna osoba na quadzie Dwie osoby na quadzie Termin
25$ 30$ wycieczki odbywają się codziennie z angielskojęzycznym lub rosyjskojęzycznym opiekunem, dla grup minimum 6 osobowych zapewniamy polskojęzycznego przewodnika codziennie
Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość sms.

Proszę o nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)