23 grudnia 2017

Wyspa Giftun „Super”

Aktualnie nie odbywa się ze względu na regulacje dotyczące COVID-19

Wyspa Giftun, to jedna z najpiękniejsza wysp w okolicach Hurghady. Proponujemy całodniową wycieczkę dużą łodzią na rafy koralowe oraz pobyt na piaszczystej plaży na Wyspie Giftun.

Każdy z turystów przebywających w Hurghadzie powinien choć raz wybrać się na Wyspę Giftun i zachwycić się przepięknymi widokami, lazurem morza oraz błękitem nieba. Na tej wycieczce jest okazja aby pływając w Morzu Czerwonym z maską i rurką zobaczyć rybę napoleon oraz murenę. Dorosłych zachwyca piękno podwodnego świata a maluchy najlepiej bawią się zawsze na piaszczystej plaży „rajskiej wyspy”. Rajska Wyspa, Rejs na Cztery Wyspy, Wyspa Giftun albo Wyspa Paradise to nazwy innych wersji wycieczek na Wyspę Giftun. Poniżej znajdą Państwo program aktywnej wersji takiej wyprawy. Snurkowanie i dobra zabawa w jednym. W cenę naszej wycieczki wliczony jest obiad na statku, napoje oraz sprzęt do snurkowania, przejażdżka na dmuchanym bananie a przy dużej liczbie chętnych na statku jest obecny polskojęzyczny opiekun.

Zobacz film zrealizowany przez jednego z naszych klientów – widać na nim jak piękna jest wyspa

Program wycieczki Super Giftun:

Rano około 8.30 z hotelu odbiera Was busik, którym dojeżdżacie do przystani, tam dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw. ABC rurka, maska, pletwy). Program dnia obejmuje dwa przystanki na snurkowanie przy rafach koralowych (każdy po około 45 min.) oraz pobyt na na piaszczystej plaży Wyspy Giftun, na części bez parasoli, gdzie przez około godzinę opalacie się, snurkujecie, pływacie.  Po powrocie na statek podawany jest jest lunch w formie szwedzkiego stołu (grilowane potrawy, sałatki, oraz napoje). Dla chętnych możliwość łowienia ryb na żyłkę oraz przejażdżka na dmuchanym bananie holowanym przez rozpędzona motorówkę. Powrót z wycieczki Super Giftun do hotelu około godziny 16.30

– nie ponosimy odpowiedzialności za filmy i zdjęcia zakupione na wycieczkach u obsługi

Osoba dorosła Dziecko 4-12 lat Termin
23$ 12$ wycieczki odbywają się codziennie, zapytaj kiedy najbliższy rejs z polskojęzycznym opiekunem

 

Kontakt
Numer telefonu 00201065714894 jest naszym telefonem kontaktowym z turystami.

Proponuje po przylocie do Hurghady napisać na ten numer wiadomość WhatsApp i Viber, możecie też pisać na nasz profil na facebook. Jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu proszę o sms – w treści podajcie nazwę hotelu i numer pokoju w którym Państwo mieszkacie a także godzinę o której można zadzwonić.

Poznamy się, porozmawiamy i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Jeśli nie uda się Państwu wysłać sms, proszę w hotelowej recepcji zamówić rozmowę telefoniczna z numerem 01065714894 (za niewielka opłatą)